Rapport: individuals: events: occupations with names

         Beschrijving: Personen, beroepen en de naam en plaats van die beroepen


Treffers 1 t/m 100 van 54965   » Komma gescheiden CSV bestand

1 2 3 4 5 ... 550» Volgende»

# description_of_occupation date_ place_of_the_occupation Persoon-ID Familienaam Voornaam Geboortedatum Levend Stamboom
1       I555553  Blaauw  Jan  24 apr 1905  savenije 
2       I74624  Bruins  Jurjan  21 nov 1790  savenije 
3       I15124  Croese  George Bernardus  18 nov 1829  savenije 
4       I370275  Drenth  Bernardus Harmannus  25 mei 1876  savenije 
5       I38492  Kok  Hillechien Jans  1777  savenije 
6       I839927  Möller  Antoni  1899  savenije 
7       I426955  Nauta  Steven  19 sep 1866  savenije 
8     schilder  I821816  Olthof  Johannes Antonius Leonardus  18 feb 1893  savenije 
9       I766505  Poppen  Grietje  20 jul 1897  savenije 
10     slagter; spekslager  I437915  Ripperda  Hermannus  31 mrt 1825  savenije 
11       I865580           
12       I123640  Sluis  Geerling  20 okt 1828  savenije 
13       I420057  Soegies  Willem  26 jan 1850  savenije 
14       I645187  Vahlen  Johann  ca. 1575  savenije 
15       I191172  Vos  Johannes Paulus  13 apr 1873  savenije 
16       I857709           
17       I14469  Zijlstra  Annee  1810  savenije 
18       I676228  Zwiers  Hindrik  23 mrt 1854  savenije 
19
Drenth was fabrikant-directeur van de Pekelder Machinefabriek te Oude Pekela. Hij was eveneens kerkmeester van de St. Willibrorduskerk te Oude Pekela.
 
    I5760  Drenth  Godolevus Bernardus  02 jan 1883  savenije 
20
Drenth was fabrikant-directeur van de strokartonfabriek Albion te Oude Pekela. Hij is begraven aan de Acacialaan te Winschoten.
 
  Oude Pekela, Groningen  I55319  Drenth  Bernardus Godelevus Frederikus  10 sep 1866  savenije 
21 daghuurder       I821839  Ripperda  Harm    savenije 
22       I71609  Tuil  Harm  10 okt 1853  savenije 
23 -veehandelaar      I816409  Heijmans  Mozes Hertz  26 okt 1856  savenije 
24 kaustersnijder      I53645  Hart  Salomon Andries  1805  savenije 
25 veehandelaar      I816413  Heijmans  Heiman Hertz   05 nov 1854  savenije 
26 boerenknecht, arbeider      I457913  Edens  Harm Tammes  13 mrt 1801  savenije 
27 Hoogleraar      I339702  Numan  Alexander  1780  savenije 
28 kleermaker      I112479  Schans  Tjaart  05 feb 1841  savenije 
29 kommies belastingen       I787513  Pieters  Geert  04 aug 1899  savenije 
30 kommies Directeur Belastingen      I641783  Bekkering  Pieter Klaas  20 feb 1910  savenije 
31 Landbouwer      I109480  Kunst  Wiebe  21 jan 1885  savenije 
32 Schipper      I514357  Groenewold  Jans Berents  1802  savenije 
33 Schipper      I789396  Overwijk  Willem  12 okt 1825  savenije 
34 Timmerman  1917    I252894  Boon  Johannes  19 sep 1891  savenije 
35 "Domkapitular" van de Dom te Halberstadt      I794758  Ripperda  Wilhelm Ludolph  1698  savenije 
36 "Hauptman a.D."      I794897  Kahlden  Erich  Ja, datum echter onbekend  savenije 
37 "Refendar" in wollstein in Pommeren,       I794637  Ripperda  Franz August  27 dec 1810  savenije 
38 "Stadhouder der leene"      I794209  Coeverden  Jacob  1628  savenije 
39 's Lands Schaliedekker repareerde in de periode aan 't Hof de Abdij te Middelburg.  Bet 1652 and 1656  Middelburg, Zeeland  I196018  Rembrechts  Hans  Ja, datum echter onbekend  savenije 
40 (con)rector Asser Gymnasium      I827804  Suringar  Pieter Hendrik  08 apr 1854  savenije 
41 (gepensioneerd) militair      I592702  Wertien  Nicolaas  01 jan 1803  savenije 
42 (kerk) orgelbouwer      I200737  Doornbos  Klaas  24 jul 1888  savenije 
43 (leerling) machinist      I841390  Bats  Lambertus  11 jun 1880  savenije 
44       I793094           
45 (spek) slager      I829967  Heuving  Albert  15 jun 1874  savenije 
46 - advocaat te Roermond, van 1879 tot 1889
- griffier kantongerecht te Maastricht, van 6 november 1889 tot 10 februari 1891
- kantonrechter te Sittard, van 11 februari 1891 tot 15 februari 1926
- lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 16 februari 1897 tot 17 september 1901 (voor het kiesdistrict Sittard 
    I549348  Bieberstein Rogalla Zawadskij  Charles Casimir Marie Hubert  23 jan 1854  savenije 
47 -advocaat       I830214  Scheidius  Everard  10 nov 1799  savenije 
48 -broodbakker      I817042  Holland  Antonius   23 feb 1806  savenije 
49 -chirurgijn en vroedmeester       I787342  Thurkow  Christiaan Andreas  1780  savenije 
50 -hoefsmid bij de dragonders      I772645  Ruijs  Matthijs  30 nov 1817  savenije 
51 -klerk bij de Rijnvaart
Schrijver 
    I276823  Werff  Adriaan Jacob  ca. 1807  savenije 
52 -majoor der artillerie       I791953  Betou  Carel Johan   ca. 1807  savenije 
53 -predikant hervormd      I360580  Schim van der Loeff  Abraham  29 nov 1778  savenije 
54 -rietdekker      I511009  Teunissen van Manen  Teunis  05 dec 1852  savenije 
55 -schoenmaker       I855216  Haaren  Johannes  9 apr 1864  savenije 
56 -steenbakker       I443046  Burgers  Antoon  ca. 1789  savenije 
57 -Steenbakker      I811941  Burgers  Mathias  25 okt 1804  savenije 
58 -steenbakker      I811769  Burgers  Mattheus  1788  savenije 
59 -steenbakkersbaas       I812038  Burgers  Jan   08 apr 1833  savenije 
60 -wijnkoper       I518805  Mispelblom Beijer  Hendrik David  02 aug 1841  savenije 
61 1 van de 3 gebroeders/oprichters Palthe fabriej, thans stomerij.      I253821  Wulfften Palthe  Jan Richard  07 mei 1855  savenije 
62 1 van de 3 gebroeders/oprichters Palthe fabriek, thans stomerij.      I356413  Wulfften Palthe  Arnold Albert Willem  02 feb 1851  savenije 
63 1 van de 3 gebroeders/oprichters Palthe fabriek, thans stomerij.      I253799  Wulfften Palthe  Dirk Willem  1849  savenije 
64 1/2 erfgenaam      I177994  Husmann  Bernard Heinrich  1725  savenije 
65 12-2-1740 kruier      I737019  Pannekoek  Anthonie  1740  savenije 
66 1518 -1521 ette voor het dingspil Oostermoer      I51293  Alingh  Johannes Hermanszoen  ca. 1475  savenije 
67 1533 - 1551 dijkgraaf      I24253  Driel  Hendrik Aartsz  ber. 1486  savenije 
68 1616 schatbeurder

1618 landdagcomparant

1625 - 1654 Schulte van Emmen, Odoorn, en Roswinkel 
    I159155  Mullinga  Evert Warners  1594  savenije 
69 1639 - 1604 diplomaat, onderhandelde namens de Staten-Generaal met Denemarken om de tolkosten door de Sont te verlagen      I786840  Coenders van Helpen  Bernard  1601  savenije 
70 1690- 1714 domeinpachter van het Houwinge erf      I38086  Houwing  Jan  ber. 1650  savenije 
71 1691 -1694 curator Universiteit van Groningen      I433571  Inn und Kniphausen  Hendrik Ferdinant  nov 1666  savenije 
72 17 maal burgemeester van Amsterdam.      I125043  Poll  Jan  1666  savenije 
73 1702 -1769 Schulte
1771 - 1782 ette voor dingspil Oostermoer 
    I403191  Alingh  Jan Alberts  24 jun 1702  savenije 
74 1725-173 ette van Oostermoer      I325287  Huising  Lambert Hindriks  1691  savenije 
75 1742-1760 Schepen      I818010  Harteveld  Jan Crijnen  17 aug 1692  savenije 
76 1755 & 1756 burgemeester van Groningen      I774278  Emmen  Lambert Hendrik  1696  savenije 
77 1769 - 1810 schulte van Borger      I403193  Aling  Albert Jans  13 mrt 1729  savenije 
78 1808 -1811 burgemeester van Zuidhorn      I262986  Bindervoet  Pieter  06 mei 1797  savenije 
79 1809 - 1811 schulte van Borger en Gasselte
1811 - 1841 burgemeester van Gasselte 
    I403151  Aling  Jan Alberts  28 jun 1767  savenije 
80 1813 arbeider; 1816 en 1828 werkmen      I735688  Pannekoek  Casper  10 dec 1783  savenije 
81 1816 Varenspersoon      I111113  Tiemeijer  Johann Friederich  28 feb 1790  savenije 
82 1816 werkster      I59266  Meijer  Anna  1785  savenije 
83 1817 majoor in Danzig      I794816  Ripperda  Friedrich Wilhelm Ludwig Carl  03 jul 1782  savenije 
84 1820 arbeidster      I735754  Pannekoek  Johanna Hanna  6 sep 1798  savenije 
85 1821 arbeidster      I736402  Diertmans  Johanna  Ja, datum echter onbekend  savenije 
86 1821 in het Oostenrijkse infanterieregiment Nr. 24      I794672  Ripperda  Franz Ludwig  02 jul 1801  savenije 
87 1829 schippersknecht, Yerseke      I417634  Moeleker  Jacob  06 jan 1811  savenije 
88 1835-1849 burgemeester van Odoorn
1845-1849 burgemeester van Gasselte 
    I49876  Braams  Henderikus  1807  savenije 
89 1842 naaister      I59217  Beukers  Alida Francisca  29 nov 1822  savenije 
90 1849 - 1853 burgemeester van Gasselte
1853 - 1893 burgemeester van Anloo 
    I49871  Braams  Teunis  11 apr 1820  savenije 
91 1867 Winkelier.      I407831  Vas  Nicolaas Jan  23 jun 1833  savenije 
92 1869-1894 lid 2e kamer der Staten-Generaal
1894-1897 minister van Binnenlandse zaken
1904-1907 lid 1e kamer der Staten-Generaal 
    I188906  Houten  Samuel  17 feb 1837  savenije 
93 1872 sjouwerman.      I635857  Rijxman  Salomon  ca. 1851  savenije 
94 1878 Varensgezel.      I333901  Beekman  Jakobus Johannes  05 aug 1848  savenije 
95 1895-1926 administrerend kerkvoogd Nederlands Hervormde gemeente Anloo      I264813  Dekker  Meerten  11 feb 1854  savenije 
96 1908 - 1920 burgemeester van Gasselte      I203312  Adams  Jakob  28 mei 1859  savenije 
97 1910 Havenbeambte Amsterdam.      I632239  Beekman  Joseph Hendricus Johannes  ca. 1882  savenije 
98 1913 Brievenbesteller.      I632240  Beekman  Johannes Albertus  ca. 1880  savenije 
99 1914 Machine-houtbewerker.      I632241  Beekman  Charles Bernardus  ca. 1892  savenije 
100 1920-1943 en 1945-1948 burgemeester van Tietjerkstradeel      I471479  Steenhuisen  Frederik Willem  20 jan 1883  savenije 


1 2 3 4 5 ... 550» Volgende»